1 grudnia 2015

Ulubieńcy listopada

Listopad minął mi bardzo szybko. Grudzień przywitał Warszawę śniegiem, który niestety szybko zniknął. Niedługo święta. Ulice zaczynają być pięknie ozdobione, przez co mam większą ochotę na spacery w mroźne wieczory. Uwielbiam okres świąteczny... tę atmosferę, ten klimat.
Dostaję pytania o to, jak się odnalazłam w Warszawie... Cóż, mnie zawsze ciągnęło do miasta, co prawda nie aż tak dużego. Źle się czułam na wsi. Gdybym się stamtąd nie wyrwała, na pewno niczego nie byłabym w stanie osiągnąć. Zdarzyło się, że zgubiłam się na jakiejś ulicy. Ale przecież nie ja pierwsza i nieostatnia postanowiłam się tutaj przenieść. Przyzwyczaiłam się do tego miasta, dobrze mi jest. Jedynie tęsknię za bliskimi, bo dzieli nas dużo kilometrów. Żyję sobie w tym wielkim mieście, bez rodziny i kochanego psa. Wyczekuję powrotu do nich. Jednak im szybciej to się stanie, tym bliżej będę sesji, a to mnie nie cieszy.
Tymczasem zapraszam na ulubieńców listopada. :)


Rimmel - Lasting Finish By Kate, nr 31
Piękny, jesienny kolor. Niestety zdjęcie go nie oddaje. W rzeczywistości jest intensywniejszy. Bardzo dobra pigmentacja. Trwałość mogłaby być trochę lepsza.

Eveline - Color Edition, nr 101, 922
Chyba z każdej promocji musze skorzystać, a więc gdy w Hebe było -40% na lakiery, od razu pobiegłam. Wygodny, szeroki pędzelek. Dobra trwałość.

Avon - Planet Spa
Oczyszczająca maseczka błotna, która jest świetna.

Green Hills - Mięta i czarny bez
Nie byłabym sobą, gdybym nie dodała do ulubieńców herbaty. Ta jest przepyszna. Niestety edycja limitowana. Kupiłam ją w Biedronce w zestawie z kubkiem i drugą, inną herbatą.

Listy do M 2
Film bardzo mi się podoba. Według mnie lepszy niż 1. Można się pośmiać i wzruszyć.

https://www.youtube.com/watch?v=1P-juL9-OgE


A Wy jakich macie ulubieńców? :)

6 komentarzy :

 1. pomadkę rimmel dopiero poznaję, "Listy do M.2" uwielbiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. Na Listy do M wybieram się tyle czasu i nie mogę się wybrać no :) bardzo ładny kolor tej szminki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Chyba pobiegnę do biedronki po tę herbatę bo bardzo mnie kusi spróbować tej kombinacji. No i piękne lakiery osobiście uwielbiam kosmetyki Eveline.

  http://wszystkooczymmarzakobiety.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo lubię tę serię z avonu :) a jeśli chodzi o "Listy do M." to mam mieszane odczucia ;P

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo lubię pomadki Rimmel i lakiery Eveline :) Świetni ulubieńcy :)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Strasznie chce dostać ta pomadkę i chyba ja kupie! Co do Listy do M nie oglądałam tej części ale 1 tak. Pozdrawiam http://style-person.blogspot.com/?m=1

  OdpowiedzUsuń