13 marca 2016

Odżywka z wyciągiem z bursztynu, czyli po prostu wcierka Jantar

Dużo osób słyszało o wcierce Jantar... Ale czy jest ona tak dobra, jak większość uważa? Czy może korzystnie wpłynąć na nasze włosy i przyspieszyć ich wzrost? Zapraszam na recenzję. :)Co mówi producent?
Receptura odżywki uwzględnia najpotrzebniejsze potrzeby włosów cienkich , słabych, delikatnych i zniszczonych. Zawiera biologicznie czynne substancje stymulujące wzrost włosów: Trichogen, Polyplant Hair, aktywny biologicznie wyciąg z bursztynu oraz witaminy A, E, F i d'pantenol.

Długo zwlekałam z zakupem tej odżywki. Bałam się, że będzie przetłuszczać włosy. Jednak zostałam mile zaskoczona. Zgodnie z zaleceniem wcierałam ją w skórę głowy przez trzy tygodnie. Zauważyłam, że zaczęło wypadać mniej włosów, pojawiło się mnóstwo baby hair, a długość zwiększyłam się o około 3 cm! Żałuję, że dopiero teraz zdecydowałam się wypróbować wcierkę.
Koszt waha się 10-14 zł. Dostępna jest w Hebe oraz czasem można ją zobaczyć w Biedronce.
Niestety ma nieporęczne opakowanie, ale rekompensuje to niesamowite działanie.
Po tygodniu przerwy ponownie zaczęłam używać. Myślę, że na jednej buteleczce się nie skończy.


4 komentarze :

  1. Jantar jest świetnym kosmetykiem! :) Sama używałam i byłam naprawdę mile zaskoczona jej działaniem. Choć teraz nie używam, to ponownie za niedługo ją kupię na 100% a ja swoją kupowałam akurat w aptece :)
    MÓJ BLOG-KLIKNIJ!:)
    Pozdrawiam ♥

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie miałam nigdy tej odżywki, ale na pewno kupię :)

    OdpowiedzUsuń